LNT 2018 – rezultati

UKUPNI REZULTATI

IME TIMA član 1 član 2 VRIJEME BOD
1 Vaitapu Pustolovec RAJD i pas Jilian Kornet Tomaz Cankar Janez Justin ml. 6:13:52 600
2 Pustolovec Rajd JB i pas Sebastian Jure Zmrzlikar Barbara Jolić 6:27:57 600
3 Triatlonci i pas Blitzer Ivan Kernjus Mauricio Krizmanic 6:40:49 590
4 Pas Buzi i Vaitapu MŽ Meta Dagarin Robert Pobežin 6:38:48 530
5 Pustolovec Rajd OKSG i svinja Oink-oink Marko Dudić Vlado Arnuš 6:21:58 520
6 K. I. D. S. i svinja Pepa Damir Grižančić Raul Vozila 6:41:06 480
7 Brek ni cepjen i pas Linus Borko Zugan Alesandro Tus 6:16:21 450
8 Pustolovec Rajd Amfibija 2 i svinja Meky Davor Loštrek Blaž Kolner 6:30:28 440
9 Tartuf je kod nas i pas Plenki Kristijan Zrinić Goran Vorkapić 6:37:43 440
10 Pustolovec Rajd Amfibija i pas Rubi Franci Soklič Blaž Urbanija 6:56:43 440
11 Pustolovec Rajd AA i pas Bolt Aleš Rink Aleš Veselič 6:16:24 420
12 turni.si BM i svinja Luciano Boštijan Štiglic Matej Špeh 6:27:21 420
13 Lovci na Jadomire i pas Flopi Paula Vrdoljak Robert Gasparic 6:40:00 410
14 KOVA JE NASA i pas Kovar Dean Sošić Denis Bajić 5:59:49 400
15 Veli Mlun SPA Wellness Resort pas Blenki Elvis Kalčić Dejan Jakac 6:30:29 400
16 Ciklus lovci na jadomire i pas Retardinjo Ivan Habus Dubravko Sever 6:43:24 400
17 Prviči i pas Fista Romano Šćulac Teo Prodan 6:35:33 390
18 Pustolovec Rajd KJ i pas Memfis Katja Rutar Janez Korošec 6:28:28 380
19 Pustolovec Rajd NA i pas Fik Nataša Aljančič Aleš Osanič 6:45:26 380
20 AXA Boys i pas Šalvadigo Ivan Peruško Dubravko Petrović 6:11:06 360
21 Degravisi Adventure Team pas Đasmin Ervin Radulović Ivan Kajfeš 6:14:54 360
22 Adventure team Puls i pas Mika Danijel Moretti Damir Delic 6:18:44 360
23 KAKO ĆEŠ TI i pas Kako ćeš Karlo Zlatić Valentino Flego 5:39:22 340
24 Los Pollos Hermanos i svinje Hannelore i Gunter Maksimilian Korotaj Ronald Korotaj 6:02:55 340
25 Turni.si – MiŠ i pas Josko Matija Zupan Špela Zupan 6:53:24 340
26 Nek si ga Roki i pas Roki Kristina Ljevar Vanja Vukičević 5:51:57 330
27 Lolek i Bolek svinja Pero Noa Bertović Deni Kernjus 6:27:25 330
28 Jarci tartufari i pas Jarac Ljubomir Jurišić Serđo Peruško 5:25:13 320
29 turbo žganci i svinja Pipi Blaz Grgic Blaž Alić 6:52:24 320
30 Adrenalina-Pro gym i pas Brek Sanda Rupillo Sebastijan Pastuovic 0:00:00 310
31 Enduro team pas Đuro (vozi Enduro) Mario Pustijanac Bojana Alavuk Pustijanac 6:17:17 310
32 Turbo-Furbo i pas Ron Samuel Rupena Daniel Radetić 6:50:25 310
33 A je to i brek Fido Dalibor Bastijančić Vedran Vitasović 5:28:00 300
34 Dekubitusi i pas Gojko Ajkula Dorotea Kutlesa Dubravko Peuc 6:04:39 300
35 Blatne ribice i svinja Špiro Tajana Špoljarec Zvonimira Milevčić 6:27:25 300
36 Bahadur i pas Žućo Ivan Lovrić Dubravko Štivičić 5:16:40 290
37 Strele v maju i pas Blisk Sanja Zupančič Rok Zupančič 6:22:14 290
38 Baredi i aps Ferdo Maja Dordevic Filip Šain 6:11:34 280
39 Lucertola i pas Koka Rozana Veselica Igor Horvat 6:24:04 280
40 Račja Vas out off office team i svinja Igor Igor Đokić Igor Zaharija 6:25:30 280
41 Jadomiri i pas Lessie Ivo Krajnović Renata Batur 6:35:10 280
42 SS TEAM i svinja Hrk Elvis Salamon Dejan Surijan 4:44:00 250
43 Mad Dogs i pas Toni Bojan Jovanović Željko Paliska 6:57:49 250
44 Adler & Sager i pas 4N Svetlana Žagar Draženko Žagar 6:30:35 240
45 Dva bez trećega pas Rex Marko Hanza Vlado Vukušić 6:49:48 230
46 PULS i svinja Viu Viu Denis Mirkovic Bojan Đekić 4:06:44 170
47 BB Tim bez psa Dinko Bonazza Sandra Bonazza 6:26:37 100

POREDAK MJEŠOVITIH TIMOVA

IME TIMA član 1 član 2 VRIJEME BOD
1 Pustolovec Rajd JB i pas Sebastian Jure Zmrzlikar Barbara Jolić 6:27:57 600
2 Pas Buzi i Vaitapu MŽ Meta Dagarin Robert Pobežin 6:38:48 530
3 Lovci na Jadomire i pas Flopi Paula Vrdoljak Robert Gasparic 6:40:00 410
4 Pustolovec Rajd KJ i pas Memfis Katja Rutar Janez Korošec 6:28:28 380
5 Pustolovec Rajd NA i pas Fik Nataša Aljančič Aleš Osanič 6:45:26 380
6 Turni.si – MiŠ i pas Josko Matija Zupan Špela Zupan 6:53:24 340
7 Nek si ga Roki i pas Roki Kristina Ljevar Vanja Vukičević 5:51:57 330
8 Adrenalina-Pro gym i pas Brek Sanda Rupillo Sebastijan Pastuovic 0:00:00 310
9 Enduro team pas Đuro (vozi Enduro) Mario Pustijanac Bojana Alavuk Pustijanac 6:17:17 310
10 Dekubitusi i pas Gojko Ajkula Dorotea Kutlesa Dubravko Peuc 6:04:39 300
11 Strele v maju i pas Blisk Sanja Zupančič Rok Zupančič 6:22:14 290
12 Baredi i aps Ferdo Maja Dordevic Filip Šain 6:11:34 280
13 Lucertola i pas Koka Rozana Veselica Igor Horvat 6:24:04 280
14 Jadomiri i pas Lessie Ivo Krajnović Renata Batur 6:35:10 280
15 Adler & Sager i pas 4N Svetlana Žagar Draženko Žagar 6:30:35 240
16 BB Tim bez psa Dinko Bonazza Sandra Bonazza 6:26:37 100

NAJBOLJI ŽENSKI TIM

IME TIMA član 1 član 2 VRIJEME BOD
1 Blatne ribice i svinja Špiro Tajana Špoljarec Zvonimira Milevčić 6:27:25 300

Poveznica na službene rezultate: [klikni me]